GPON – zakończenia abonenckie ONT

Urządzenia ONT są abonenckim zakończeniem sieci optycznej GPON. W zależności od wersji oferuje port/y sieciowe 10/100/1000Base-T i porty WiFi 2.4/5GHz.

ONT GPON ZXHN F601 v6.0
ONT GPON ZXHN F601 v6.0

ZXHN F601 v6.0 jest optycznym terminalem sieciowym GPON przeznaczonym do standardu sieci FTTH. Zapewnia wysokiej jakości funkcje przesyłania danych, zapewniające doskonałe doświadczenie w usługach internetowych i wideo HD. Jest mały, ma elegancki wygląd i zużywa mało energii. GPON Interface: Port optyczny: 1 x GPON (SC/APC) Interface sieciowy użytkownika: 1 x 10/100/1000Base-T Wymiary urządzenia: 110mm(W) x 90mm(H) x 53mm(D) Napięcie zasilające: 12V DC

press to zoom
ONT GPON ZXHN F660 v5.2
ONT GPON ZXHN F660 v5.2

ZXHN F660 v5.2 jest optycznym terminalem sieciowym GPON przeznaczonym do standardu sieci FTTH. Obsługuje funkcję L3, aby pomóc abonentowi zbudować inteligentną sieć domową. Zapewnia abonentom bogate, zindywidualizowane i wygodne usługi, w tym voice, video (IPTV) i szybkie łącze internetowe. GPON Interface: Port optyczny: 1 x GPON (SC/APC) Interface sieciowy użytkownika: 4 x 10/100/1000Base-T: Half/full duplex; Auto MDI/MDIX; Auto negotiation 2 x POTS interfaces 1 x Wi-Fi interface: IEEE 802.11b

press to zoom
ONT GPON ZXHN F670
ONT GPON ZXHN F670

ZXHN F670 jest optycznym terminalem sieciowym GPON przeznaczonym do standardu sieci FTTH. Obsługuje funkcję L3, aby pomóc abonentowi zbudować inteligentną sieć domową. Zapewnia abonentom bogate, kolorowe, zindywidualizowane i wygodne usługi, w tym voice, video (IPTV) i szybkie łącze internetowe. GPON Interface: Port optyczny: 1 x GPON (SC/APC) Interface sieciowy użytkownika: 4 x 10/100/1000Base-T: Half/full duplex; Auto MDI/MDIX; Auto negotiation 2 x POTS interfaces 1 x Wi-Fi interface: IEEE 80

press to zoom
Karty sterujące do OLT ZXA10 C320

Karty kontrolujące I przełączające stanowią centrum przełączania usługi transmisji danych Ethernet, VLAN, multicast oraz VoIP. Realizuje routing IP, usługę QoS i funkcje zabezpieczeń.